Přihlášení


Zapomenuté heslo
 
 
O nás
Proč Aisha’s Heritage?

Psi mě v životě provázejí již od narození, ale Aishenka je průkopnice mé obrovské lásky ke psům, ona byla opravdu tím prvním „jen mým psem“, kterého jsem si koupila takřka z první výplaty a začala s ní poznávat ten pravý pejskařský svět. Aisha měla být průkopnicí i v mých chovatelských začátcích, ale osud tomu nechtěl a dal nám do cesty překážku v podobě epilepsie. Následovala kastrace a sny se rozplynuly jak pára nad hrncem. Moje představa psa v chovu není o plné poličce pohárů z výstav a dál nic, ale hlavně o výborném zdravotním stavu – zhotovením zdravotních testů – i nepovinných - výborné povahy psa, v souladu s plemenem a samozřejmě i pěknému exteriéru, bez výrazných vad. A o tom všem má vypovídat název naší CHS.  Památka a poděkování mé osudové fence, která mi obohatila můj osobní život, nejen o získání nových, skvělých přátel, které jsem díky ní poznala, ale také léta poznání a utříbení si názoru v chovu, který jsem hlavně díky ní získala. Doufám, že i naše štěňátka budou toto příjmení nosit s hrdostí, jelikož „má duši“. 

Elunka je zakladatelka našeho chovu a splněný sen, mé vysoké nároky splnila bez mrknutí oka, navíc prokázala, že je výbornou a obětavou matkou a bezproblémovou chovnou fenou a samozřejmě tou nejlepší psí kamarádkou, jakou si člověk může přát :)

V nynější době v naší domácnosti žijí tři psí holky. Labradorka Aisha a dvě dalmatinky, Elsa a její dcera Awake. Naši psi žijí s námi, ne jen vedle nás. Jsou krmeny přirozenou stravou, tedy masem, zeleninou a doplňky. 

dsc_1791