Přihlášení


Zapomenuté heslo
 
 
Aktuality
Novinky 2018
Aktuality
Ano... kajeme se a přiznáváme, že jsme ten náš web poslední dobou víc jak flákali :). Takže co je u nás nového? Především dětem z vrhu B už táhne na půl roku, letí to jak blázen.... někteří mají za sebou již první výstavy, jiní se učí a hrají si v psích školkách a všichni do jednoho dělají velkou radost ve svých rodinách jako ti nejlepší parťáci, zlobidla a mazlíci :). Naši majitelé béček jsou naprosto perfektní lidi a ty nejlepší rodiny co si naše psí děcka mohla přát :). Naše áčka také již oslavila své čtvrté narozeniny, ještě jednou všem velice gratulujeme a děkujeme páníčkům, že jim rok co rok dávají tu nejlepší péči :). Na domácí scéně máme od letošního roku již dvě veteránky, Aishenka oslavila začátkem roku 12 let a Elánek v únoru již 8 let, ani se tomu nechce věřit. Na SK Nitře si také úspěšně rozjela svůj veteránský šampionát, ale především si užívá každý den a do důchodu se ještě rozhodně nechystá :). Jako každý rok jsme se i letos na jaře vydali do ZOO Praha, puntičky nám samozřejmě dělaly společnost a v květnu se uskutečnil již druhý ročník Víkendu dalmatinů, mám obrovskou radost, že z 13ti našich psích dětí se jich tohoto víkendu zúčastnilo devět, je to krása vidět všechny pohromadě, ještě jednou moc děkujeme, že s námi táhnete za jeden provaz a jste pro nás velkou psí rodinou :). 

Celý článek...
 
Vánoční dovolená v Krkonoších
Aktuality
Vánoční dovolenou jsme tentokrát strávili s přáteli v Krkonoších, částečně na blátě, z větší části na sněhu. Pejskové i my jsme si pobyt jako vždy náramně užili 
Celý článek...
 
Září 2017
Aktuality
Slunečné září jsme si užívali především výlety s pejsky, jak jinak.
Celý článek...
 
Dovolená na chatě 4. - 12. 8. 17
Aktuality
Jako každý rok jsme si dali letní odpočinkový týden na chatě. 
Celý článek...
 
Dovolená Třebelovice 8. - 15. 7. 17
Aktuality
Letošní letní dovolená s přáteli proběhla na Vysočině v Třebelovicích. Pronajatý jsme měli krásný statek s uzavřeným dvorem a velkou zahradou.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 10 z 397