Přihlášení


Zapomenuté heslo
 
 
Aktuality
Elunka 7.narozeniny 16.2.17
Aktuality
Elunka oslavila již 7. narozeniny. Přejeme ti holčičko jen dobré, hodně zdravíčka a plno dalších krásných dnů do dalších let :)
Celý článek...
 
Divišov 20. - 22.1.17
Aktuality
Dámská jízda v Divišově se opravdu vyvedla. Ve složení Aisha, Elsa, Awíska, Cloe, Robča, Akča, Sindy, Apple, Rosie a paniček jsme si užily zábavný víkend plný pohody. Moc děkujeme Esterce za pozvání :)
Celý článek...
 
Aishenka 11 let (9.1.17)
Aktuality
Naše nejúžasnější oslavila své, již jedenácté narozeniny. Co víc popřát, než kopu zdavíčka do dalších let, stále dobrou náladu, energii na řádění a mladého ducha, prostě buď stále taková jaká jsi Kiss
Celý článek...
 
Arísek zářil :)
Aktuality
Velkou radost nám udělal náš odchovaneček Arrow To My Heart Aisha's Heritage "Arísek", který zazářil na Hanácké Národní výstavě v Brně 7. 1. 2017, vyhrál BOB (nejlepšího psa v plemeni) a ještě se umístil v závěrečkách na krásném třetím místě - BIG 3. A hned následující víkend dodělal v Nitře šampiona Slovenské republiky. Stačil mu k tomu jen jediný CAC, nicméně netroškařil a CAC si vyběhal 2x a k tomu i CACIB a BOS. Elunka může být na synáčka náležitě pyšná :). Děkujeme za tak úžasnou prezentaci! Více o Arim ZDE (klik)
Celý článek...
 
Zimní dovolená (25. - 31. 12. 16)
Aktuality
Hned druhý den po Štědrém dni jsme vyrazili na Vysočinu, konkrétně Leština u Věže.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 11 - 20 z 397