Přihlášení


Zapomenuté heslo
 
 
Aktuality
Výlet do Holandska za ženichem
Aktuality
Dlouho očekávané je tady a tak jsme s Elunkou vyrazili na dlouhý výlet do Holandska za ženichem, stal se jím krásný, mladý, černě tečkovaný pes CH. GWYNMOR GALLAGHER - Gaelan, který mě uchvátil především sympatickým rodokmenem, ale také velmi líbivým vzhledem a samozřejmě nepovinnými zdravotními testy (pro nás zatím bohužel nepovinnými, v Holandsku je RTG kyčlí povinné a samozřejmé).
Celý článek...
 
Barvářské zkoušky honičů
Aktuality
V sobotu 21. 5. 2016 Elunka úspěšně složila Barvářské zkoušky honičů v I. ceně (celkově třetí ve skupině). Pouze tři pejsci složili zkoušku v první ceně. Jsem na tu naší holčičku moc pyšná :).
Celý článek...
 
Výstava a setkání "štěňátek"
Aktuality
První květnový víkend jsem zase jednou byla pyšná chovatelka :). Výstavní víkend rozjel náš hnědáček Pongo, který získal na Mezinárodní výstavě v Praze v sobotu CAC a tím splnil podmínky k získání titulu Junior Šampion ČR - jsi pašák medvídku! - a hned následující den jsme se všichni - děti i jejich maminka Elsa (krom Lolinky, která fandila doma z Brna) rozjeli na Klubovou výstavu do Počernic.
Celý článek...
 
Nitra (2. - 3. 4. 2016)
Aktuality
Po delší době aktualizace a začneme výstavně :). Jelikož se nám minulý výlet s přáteli do zahraničí zalíbil, tak jsme opět ve stejném složení s Luckou a naším Arískem a Ester s holkami (tentokrát navíc s Martinou a bobtailem Enzem) vyrazili na Slovensko.
Celý článek...
 
Elunka 6. narozeniny
Aktuality
Dne 16. 2. 2016 oslavila Elunka své již šesté narozeiny. Elunka je mým vysněným dalmatinem, fenka, která naprosto splnila mé představy ideálního představitele plemene, krom krásného exteriéru a pevného zdraví je také hodná, nekonfliktní, přátelská a prostě naprosto úžasná psí holčička. Děkuji Elunko za krásný a zdravý vrh, který jsi nám dala a za každý další den strávený s námi. Ještě alespoň 2x tolik! :)

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 21 - 30 z 397