Přihlášení


Zapomenuté heslo
 
 
Aktuality
Návštěva Agunky a Koko je zase o rok starší
Aktuality
Koncem února jsme vyrazili na odpočinkový víkend na Libverdu a samozřejmě to spojili i s návštěvou naší Agunky "Angel Wings Aisha's Heritage". Z Agunky vyrostla nádherná slečna, navíc s velmi milou, klidnou a vyrovnanou povahou.
Celý článek...
 
Elunka 5. narozeniny ♥
Aktuality
V pondělí 16. 2. 2015 oslavila Eluška své již páté narozeniny. Co říct? Snad jen, že ten čas letí jak splašený, nedávno jsem si tě odvážela z Tábora jako malé miminko a dnes jsi již dospělá holka, maminka pěti krásných štěňátek a nejúžasnější flekatá bytost pod sluncem :).
Zůstaň hlavně taková jaká jsi, stále veselá, hravá, hodná a prostě úžasná puntička ♥
Celý článek...
 
Zimní procházky únor 2015
Aktuality
Koncem ledna nám začala hárat Elsa a v únoru se přidala Awuška, takže v tuto chvíli máme doma dvě háravky, které se vzájemně stále pečují :).
Celý článek...
 
Aishenka 9. narozeniny
Aktuality
9. 1. 2015 oslavila naše Myška již 9 narozeniny, je to neskutečné jak to vše strašně utíká :). Beruško, přejeme Ti jen to nejlepší, máme obrovskou radost, že se ti zdravotně daří skvěle, že jsi stále veselý pejsek s dětskou dušičkou a také nejlepší kámoška - teta na blbiny pro naší malou Awušku, přeji Ti, aby ti Tvá bezstarostná povaha, nápady na zlobení a pevné zdraví vydrželo ještě hodně dlouho. Provázíš mě po mém boku již devět let a já z celého srdce děkuji, že mi byl do života nadělen tak výjimečný pes, jako jsi Ty ♥.

S Aishou její velký den oslavili samozřejmě i přátelé a na fotky z narozeninové procházky se můžete podívat ZDE (klik)
Celý článek...
 
Štěňátka labradora!!
Aktuality
Pokud by někdo měl zájem o štěňátko labradora, tak můžeme doporučit miminka po naší kamarádce Cloe, která by se měla narodit letos v březnu :). Jedná se o zahraniční krytí, předpoklad pevného zdraví, kvalitního exteriéru, výborných pracovních vloh a zajímavého rodokmenu. Více na: http://www.edenloci.cz/
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 51 - 60 z 397