Přihlášení


Zapomenuté heslo
 
 
Velikonoční víkend
Prožila jsem moc krásný Velikonoční víkend. Spoustu procházek, běhání i plavání v rybníku. Navíc jsem v den Velikonočního pondělí oslavila 15 měsíc svého života. 
Také proběhl i menší nácvik postoje na výstavu a už mi to docela jde. Jak říká panička, co by taky labrouš neudělal za kus žvance. Výstava už se pomalu blíží a panička zjistila, že mám ve své třídě mladých 29 konkurentek, což jí moc nepotěšilo, prý je to hrozně moc oproti počtu psů jiných ras. Labradorů je dohromady skoro stovka. Ale panička říkala, že to nevadí, prý se nebudeme bát a i kdybych přes velkou konkurenci neprošla, tak mě bude mít ráda i bez titulu. Prý jsem její zlatíčko. Mám jí moc ráda.
Na Velikonoční pondělí jsem dostala pomlázkou přes zadek, prý proto, že jsem taky holka. To Vám byla sranda, smála jsem se na celé kolo a točila se kolem své osy, jak jsem chtěla ten proutek chytit a půjčit si na hraní.
Do fotogalerie ( s kamarády, mix a výstavní postoj ) jsem Vám přidala pár fotek, aby jste viděli jak se o Velikonocích měla jedna labradoří slečna - tedy JÁ.
 
< Předch.   Další >