Přihlášení


Zapomenuté heslo
 
 
Už jsme velké děti!
Týden se s týdnem sešel a my máme spoustu novinek :). V sobotu děti oslavili šestý týden na světě a oslavili ho opravdu stylově.
Udělali jsme si výlet na chatu a celé odpoledne prozkoumávali zahradu, povalovali se na travičce a zlobili mámu i tety labradorky :). Hned následující den u nás proběhla kontrola vrhu. Dorazila kontrolorka Yveta Holatová CHS Od Hettynky a na kukačku a pomuchlování mimin také Irena Rohrbachová CHS Of Naire :). Naše děti  prošli přísnou kontrolou a byli jsme pochváleni za prostředí, čistotu, podněty pro štěňátka i samotná štěňátka a samozřejmě vzornou mámu Elsu :). Moc děkujeme za příjemné dopoledne! V pondělí se opět štěňátka naložila do přepravní klícky a vyrazila tentokrát k panu doktorovi na první očkování, vystavení Euro pasů a také čipování. Máme moc šikovné a statečné děti, které sotva pípli a náležitě si užívali všeobecnou pozornost, kterou svou přítomností vyvolalil nejen u pana doktora, ostatního personálů, ale i pacientů v čekárně :). Po návratu místo odpočinku řádili a pořádně si nacpali pupky, máme opravdu velmi vyrovnaný a bezstarostný vrh :D.
Nadále krásně přibírají na váze, kluci mají již přes šest kilo :). Užíváme si každý den, protože ono to opravdu strašně rychle letí!!

Vrh Aisha's Heritage, šest týdnů
6_tydnu


Více fotek ZDE (klik) a nové fotoalbum již také založeno ZDE (klik)
 
< Předch.   Další >