Přihlášení


Zapomenuté heslo
 
 
Baer test
3. 7. jsme vyrazili do Brna na kliniku ABClinic na objednané audiometrické vyšetření. Děkujeme za super přístup a příjemný personál, parádní zahradu, kterou jsme pro nás a naše prcky dostali k dispozici.
Všichni prckové byli moc hodní a krásně při měření drželi. Čtyři štěňátka jsou plně slyšící, páté bohužel jednostranně, levé ouško hluché, pravé slyšící. Náš vrh byl asi ten poslední, kde bych v tomto ohledu čekala problém - táta Spookie nikdy nic podobného nepředal a pochází z linie, kde se problémy se sluchem nevyskytují, celý vrh má výborný pigment teček, očních víček i nosu a navíc není prostý ploten. Bohužel paní genetika je mocná čarodějka a občas si vše zařídí po svém, ač chovatel dělá první poslední pro to, aby se vyvaroval zdravotnímu problému. Dalmatin prostě byl, je a bude složitý pro chov. Děkujeme všem za podporu, setřeme slzu, vzpamatujeme se a půjdeme dál. Jsme na naše psí děti hrdí, je to krásný, silný vrh a především jsou to bezelstné děti, které si celé dny hrají, papají a vůbec netuší, že svět může být i krutý a já doufám, že to nikdy ani nepoznají :).

Na kliniku nás přijela, až z Tábora podpořit i chovatelka Elsy, Eva Lišková a přivezla s sebou i část naší psí rodiny. Moc děkujeme za takovou chovatelksou péči a lidský přístup, lepší chovatelku jsem si nemohla přát :)

Babička Kamila, syn Orin, dcera Elsa a vnučka Angie :)
10454955_10203389520891354_1059319708841388229_o


 
< Předch.   Další >