Přihlášení


Zapomenuté heslo
 
 
Awa hledá nový domov!
Po několika velmi nepříjemných zkušenostech s potencionálními zájemci na naší Awu, jsme se rozhodli dát lidem poslední šanci a naposledy naší holčičku nabízíme do dobrých rukou. Pokud z nebe nespadne nějaký nadpozemsky dokonalý potencionální majitel, tak zůstává Awuška u nás v rodině již nastálo :). Proto prosím, neozývejte se vy, kteří to nemyslíte úplně vážně, neumíte pozdravit, když žádáte informace, nevěnujete pár minut prohlédnutím našich webových stránek, nemáte to v hlavě srovnané, případně chcete JEN PSA. Awa není a nikdy nebude JEN PES, je to kontaktní vrtichvost a nesmírné zlobidlo, které dokáže zaměstnat celou rodinu na 24 hodin denně, je to štěně a štěňata zlobí! Je to pejsek co umí rozesmát a rozdat svou přítomností tolik dobré nálady, kolik snesete :). Je to bystré a chytré zvířátko, které vám nedá nic zadarmo. A teď trochu chovatelského slangu: Awake my soul Aisha's Heritage, je poslední volné štěně z našeho vrhu A, narodila se 17. 5. 2014, (tzv. dnes je přesně 2 měsíce a 14 dní stará), černě tečkovaná, standardní fenka, je po rodičích Lemon negativní, tzv. nepředává žlutou barvu, nicméně tento fakt jí do budoucna k ničemu není, protože je Baer +/- , a tudíž nikdy nezasáhne do chovu a nebude mít potomky (žádné, ani bez PP!!). Může však chodit na výlety, procházky, dělat jakýkoli sport a hlavně být tím nejlepším kamarádem a parťákem, jakého si jen člověk může přát :)

Awa je již začleněná do naší domácnosti, dělá vše co naše dospělé fenky, chodí na procházky, socializuje se na různé psy, kočky, zná výtah, ruch města a cestuje autem. Od čtvrtého týdne je naučená čistotnosti na podložku, teď již chodí na travičku (nehoda se stane - je to štěně!). Zdárně učíme přivolání, méně zdárně odložení, hezky zvládá povel "sedni" a "NE". 

Awa vzkazuje, že není psem za zahradu, natož do kotce a nikdy jím nebude, dále dává na vědomí, že důslednost a vytrvalost nese své ovoce, proto již okusila měkkost gauče, a slast postele. My vzkazujeme, že je nám to líto, ale občas musí mít v rodině hlavní slovo i pes :)

Pokud někoho oslovila, "probudila jeho duši" a splňuje výše zmíněné, pak, ať se neváhá ozvat!

aw

 
< Předch.   Další >