Přihlášení


Zapomenuté heslo
 
 
Procházky, výlety, práce i zábava
Jelikož jsme jaksi pozapomněli vkládat nejnovější fotoalba, tak to teď napravuji. Awuška roste jak z vody, takže zvládáme stále delší a zábavnější procházky, pravidelně se vídáme s bráškou Pongem, případně s dalšími členy naší punti rodinky :).
Zúčastnili jsme se také přípravky na zkoušky loveckých psů BZ a BZH. Awuška si celý den hrála v lese a s ostatními puntíky a Elsa pracovala jak ďas. Moc děkujeme za tuto možnost a super zkušenost naší zlaté chovatelce Evě Liškové a jejímu příteli Milanu Kratochvílovi :).

Starší fotogalerie na RAJČETI (klik) je ze začátku září, kdy si Awuška neohroženě zkusila první pořádné plavání v krásném rybníku u Hořovic.
Druhá fotogalerie na RAJČETI (klik)  je souhrn z posledních dní a také prezentace našeho nového foťáku, jelikož naše starší tělo Nikonu, které sloužilo dlouho a dobře odešlo do věčných lovišť.

Jako novinku předkládáme také nově vytvořenou prezentaci fotek našich Áčkových mimin, pravidelně budeme přidávat nové fotky jak naše děti rostou a jak se jim daří. Odkaz v sekci Fotogalerie ODCHOVY (klik)

A jedno foto na závěr :)

dsc_0034

 
< Předch.   Další >