Přihlášení


Zapomenuté heslo
 
 
National Dog Show, Jelenia Góra 14. 6. 15
V neděli jsme vyrazili na třetí výlet do sousedního Polska pro poslední chybějící CWC ke splnění podmínek k Polskému šampionovi krásy. Elunka netroškařila a rovnou si odvezla i NDS a BOB a krásný posudek, z kterého jsem měla obzvlášť radost, protože mi z minulého víkendu na Slovenksu posudky dost chyběly.
Na závěrečky jsme nečekali, bylo lákavé být brzo doma a navíc v sobotu jsme strávili celé teplé odpoledne u vody a naše princezna si promáčela ze sobotní Nitry poraněnou tlapičku a nechětla jsem riskovat, že jí kůže mezi prsty opět praskne. Awísku jsme vzali s sebou jako doprovod a opět byla z celé výstavy nadšená, s každým se chtěla kamarádit a nevydržela chvilku v klidu, zkusili jsme opět na začátku posuzování výstavní krhu, s tím, že se Yvetka na chvíli stala rozhodčím. Dobrá nálada jak když odejde a Awa opět valila z kruhu pryč :D, ale milá slova a párek jí nakonec trochu uklidnily a nechala si od Yvet i prohlédnout zuby i prosahat. Dál už jsme jí netrápily, je to bláznivé děcko, takový náš malý Jekyll a Hyde :D. Léto jsme si nechali zcela bez výstav, Elunka splnila metu nejvyšší a Awíska se zatím necítí. Budeme se dovolenkovat a cvičit na lovecké zkoušky, na které se snad už konečně v září s Elounkou odhodlám :).

V Polsku jsme neměli foťák, takže přikládám alespoň album plavacích fotek ze soboty s bráškou Pongem (Almond Dotted Aisha's Heritage), pro prohlédnutí kliknout ZDE

dsc_0072


 
< Předch.   Další >