Přihlášení


Zapomenuté heslo
 
 

Kniha návštěv

Vložit záznam do knihy návštěv


Hugo    20 prosinec 2008 16:17
Dnes jsi byla zase velmi přitažlivá a já ti nemohl odolat. Bylo to fajn, ale jak jsem přišel domů, tak mě ty dvě důry donutily, abych šel do vany. Pořád z toho mám hrozný stres :sigh
Posílám sladkou pusu na ouško ;)
Aisha odpovídá Aisha odpovídá:
Soucítím s tebou, také mě nahnaly do sprcháče, prý jsem od tvé náruživosti měla na zadečku bahnité kalhotky. Ale hned po sprše, jsem se šla osušit k paničce do peřin :grin . Těším se na další procházku, posílám oblíznutí na ouško :)

Hugo    19 prosinec 2008 14:01
Ahojky ty moje milovaná Aishenko, víš jak rád tě líbám na oušku a potají doufám, že mi jednoho dne umožníš víc, tak moc bych si to přál, ale ty pořád nic :cry, no musím to zkoušet dál.
Posílám ti pusinku
Aisha odpovídá Aisha odpovídá:
Hugo!! To jsem moc ráda, že jsi si na mě také vzpomněl na našich stránkách! Vyřiď paničce, že nám začínají prázdniny a bude se chodit na procházky! Já té své na oplátku sdělím, ať schová kapky a vatičky do uší, protože můj hlavní čistič bude zase v akci :) . Doufám, že ani víkend nás nemine!!! ;)

Jarka a Aronek    31 říjen 2008 21:09
Ahojky Aischenko.Já jsem kluk z hor, a ty jsi holka z města. Je nejvyšší čas abychom se už konečně sešli. Je potřeba, aby se ty naše paničky nějak dohodly.Dohlídni na to, já to budu kontrolovat u nás. Zatím se mějte ;)
Aisha odpovídá Aisha odpovídá:
Ahoj Aronku, to víš, že to kontroluju a dávám pozor, ale znáš to s paničkou je občas těžké pořízení. Ale věřím, že to brzo vyjde. Musí! Abychom se konečně poznali osobně ;)

Simča a Lilly    27 říjen 2008 23:03
Ahoj holky! Tak jsme vám to tu prošmejdily a máte tu moc krásné. Lilly zasílá moho pusinek Aishence :-* :-* :-* Doufáme, že brzy potkáme, ačkoli to máme k sobě tak daleko. Zdraví Brno ;)
Aisha odpovídá Aisha odpovídá:
Ahoj holky, děkujeme za pochvalu stránek a taktéž by jsme Vás rády poznaly osobně. Snad se někdy poštěstí na nějakém srazu :) .

pavel + buddy    12 říjen 2008 22:55
Zdar Aisho, dikec za vzkazek..tvoje stránky uz jsme s panickem davno prosmejdili.. :) Jinak doufam ze s panickou opravdu pojedete na tu Sumavu, uz ti rezervuju misto v aute.. ;) tak zadny vymluvy ze nemuzete..
Aisha odpovídá Aisha odpovídá:
Ahoj Buddy, já to říkám paničce pořád, ať se nevymlouvá, zařídí si dovolenou a razíííííme. Jenže ona pořád,že je to moc dní, a abych to prý zvládla, když nejsem úplně fit. No znáš to, páníčci jsou horší než psí rodiče :grin . Ale doufám, že jí ještě ukecááám 8)


130
zápisů v knize návštěv
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »

EasyBook