Přihlášení


Zapomenuté heslo
 
 

Kniha návštěv

Vložit záznam do knihy návštěv


Fadýsek    10 říjen 2008 16:18
Ahoj Aishenko,

chtěl bych tě zase někdy vidět krasavice, ale do Hvězdy nám to moc nevychází :?
No, doufám, že paničku zpracuješ a dorazíte na Šumavu, určitě tam bude krásně. Rád bych si s tebou zase zalaškoval, tvůj styl hraní se mi moc líbí a navíc jsi taky tak pěkně ukecaná jako já :)

Posílám hubičku na tvář ;) Fáďa
Aisha odpovídá Aisha odpovídá:
Ahoj Fadýsku, jééé, to jsem moc ráda, že sis na mě vzpomněl. Málokdo mi dokáže tak pěkně vytahat a zaslinit kožíšek jako ty, navíc si spolu pěkně hlasitě pokecáme :grin . Musíte si tu Hvězdu taky zařídit a dorazit. A ta Šumava, překecávám paničku každý den :? . Posílám velkou pusu za ucho!!

Evča a Deni ( deni-b    30 září 2008 10:50
Ahoj holky, posíláme mnoho pozdravů z Brna, snad se brzy uvidíme ;) Moc se na vás obě těšíme,jste zkrátka bezvadné 8)
Aisha odpovídá Aisha odpovídá:
Ahoj brněnská smečko ;) , to jsme rády, že jste nás přišli navštívit do naší virtuální boudičky a taky doufáme, že se zase brzo uvidíme!!!

Tereza a Argo    26 září 2008 11:47
Ahojky Veru a Aishi, tak jsme si přečetli o nemocném Darronkovi, chudáček malá, ještě že má tak hodnou paničku, která ho zachránila. Chudák malé zvířátko si samo pomoci neumí a je mu smutno :( Hlavně že už je lépe. Sebíkovi přejeme vše nejlepší k narozeninám a propo - ty gumové buřtíky, co má Aisha jako novou hračku, mám taky a řeknu Vám, že je s nimi děsná švanda :roll Tak pa zase někdy ve Hvězdě!
Aisha odpovídá Aisha odpovídá:
Ahoj Argoušku a paničko, naštěstí jsme už všichni zase zdravý jako řípy :) . Sebík si narozeniny užil a nechá se děkovat za přání. Buřtíky už jsou v pořadí druhé, ty první nepřežily ani první den :p . Také se těšíme na další procházkování s Vámi :)

zuzka a jessynka    09 září 2008 12:19
ahoj aishenko, děkujeme ti za zpravičku. Moc nás to s paničkou potěšilo a zahřálo u srdíčka, že na mě nezapomeneš. Dneska akorát jedu k panu doktorovi na kontrolu, dobírám antibiotika, ale už jsem to zase já stará jesska, mi pookřálo:) tak posílám taky jedno blíznutí. Jo mimochodem super písnička :)
Aisha odpovídá Aisha odpovídá:
Děkujeme za pochvalu písničky, a už se moc těšíme na shledání ve Hvězdě. Tak ať se nožičky rychle hojí :)

Lída s Dari    02 září 2008 02:21
:roll Ahoj Aishenko, máš moc pěkně udělané stránky, krásné fotečky a pěkné povídání. Hezky jste si s paničkou užily dovolenou, tak teď zase hurá :( do práce. Jsi krásná psí slečna, rozená modelka. Verčo, za ty ježky se omlouvám, to je to nešťastné psaní, na které si pořád ještě nemůžu zvyknout. :cry Normálně bych se tomu zasmála... Ale třeba byste mohly někdy přijet, co ty na to, Aishenko? Domluv se s paničkou, budete vítané. Ahojky :)
Aisha odpovídá Aisha odpovídá:
Ahoj Darčo a Lído, jsme moc rády, že jste nás navštívily v naší internetové psí boudě :) . Přijet bychom možná mohly, ona ta Plzeň není zas tak daleko, zkusíme popřemýšlet a domluvíme se. Také bychom Vás rády poznaly. Mějte se krásně a přejeme pěkný, slunečný den 8)


130
zápisů v knize návštěv
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »

EasyBook