Přihlášení


Zapomenuté heslo
 
 

Kniha návštěv

Vložit záznam do knihy návštěv


Katka s Badym    19 květen 2008 16:07
Ahojte..jak sa dari aishi??? a ako sa mate vy?
PS: mozte sa prist pozriet ku nam mame nove videa:)
NASA STRANKA: www.strieborne-labky.wbl.sk
Aisha odpovídá Aisha odpovídá:
Ahoj Bady s paničkou. My se máme dobře, doufáme, že i Vám se daří :) . Hned k Vám nakoukneme 8)

Argo a panička    06 květen 2008 17:08
Ahoj Aishenko, tak jsme se seznámili aniž by u toho byla Tvoje panička..., viď? Vsadím se, že teď Tvoje panička kouká jako puk... :) No jo, musíš jí vysvětlilt, že jsme se potakli, když jsme byl na procházce s paničkou a Ty s pradědečkem :) Moje panička Tě hned poznala a musím říct, že jsi ji poslouchala snad líp než já :) Jsi moc šikovná holka... co takhle sejít se třeba zítra na večer třeba za Vaším barákem? Dej vědět... PS. Včera mě málem zakousla boxerka, to jsem s emoc bál... jestli chceš, píšu o tom na svých stránkách, tak si to přečti... pa pa
Aisha odpovídá Aisha odpovídá:
Ahoj Argoušku, tak a teď jsi to na mě prásknul, to víš, že to panička nevěděla. Hned na mě vyrukovala, že jsem se určitě předvedla jako starý nevychovanec, abych se ti totiž přiznala, tak já svého pradědečka moc neposlouchám. On to se mnou totiž neumí a vždy mě chválí přesně za ty věci, za které od paničky přichází hubování. Takže ho mám, jak se říká na háku. S procházkou souhlasíme, ale muselo by to být tak v 17:00, potom totiž panička odchází za zábavou a já prý půjdu spinkat. No a teď si jdu pročíst Vaše stránky a o té zlé boxerce.

Katka & Bady    04 květen 2008 14:18
Ahojte..mate fakt kraaasne stranky..prezrela som si ich poriadne a musim povedat ze su faakt dobre urobene..Pozyvame aj my vas na nasu stranku a budeme radi, ked nas navstivite:)

www.strieborne-labky.wbl.sk
Aisha odpovídá Aisha odpovídá:
Děkujeme za pochvalu a hned to k Vám jdeme prošmejdit :)

Argo a panička :)    16 duben 2008 14:49
Ahoj Aishenko, tak koukám, že jsi n atom jako já, taky pořád nějaké bolístky..Já jsem teď na antibiotikách, mám nějaký dávivý kašel, ale už se to lepší. Doufám, že se konečně spolu někde proběhnem, i když já se teda velkých pejsků zatím dost bojím... a hend jim radši ukážu bříško. Tak na mě musíš pomalinku! :) Jsem rád, že už je ti líp... pac a olíznutí posílá Argoušek
Aisha odpovídá Aisha odpovídá:
Ahoj Argoušku, ty zase marodíš?! :cry My se na Vás můžeme přijít podívat i někdy v týdnu, třeba kolem páté, jestli máte čas, vždyť se můžeme seznámit někde za barákem. Já tě nekousnu a ráda tě prcku konečně poznám :)

Bára a Ejmi    16 duben 2008 07:14
Ahojky Aishenko!
Tak tys měla zase takkový trápení? A všechno si to takhle hezky vydržela? To seš teda vážně hvězda..a moc hodná...jak říká panička. Nám se zatím nemoci vyhýbají! A copak si to zbaštila? Už ses jim přiznala? :) Měj se moc hezky a pozdravuj paničku..
holky Bára a Ejmi
Aisha odpovídá Aisha odpovídá:
Ahojky Ejmi s paničkou, to je dobře, že se ti nemoci vyhýbají a přeju ti, aby to tak bylo i nadále. A co jsem zbaštila? Neřeknu, to je moje tajemství ;)


130
zápisů v knize návštěv
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »

EasyBook