Přihlášení


Zapomenuté heslo
 
 

Kniha návštěv

Vložit záznam do knihy návštěv


Eva Lišková a smečič    13 listopad 2011 22:09
Ahoj holky! (Veroniko,Elsičko a labinky).Sejdeme se na klubovce v Praze 26.11.? Počítám s vámi do chovatelské skupiny,půjdete hájit barvy Bílých laní?
Aisha odpovídá Aisha odpovídá:
Přejeme pěkný večer :) . Určitě se tam sejdeme a hájit barvy Bílých laní budeme, už se moc těšíme ;)

lida + puntíci    26 červenec 2011 18:31
Čusík chlupáči,
tak jsme Vám to tady po delší době zase prolezly. Musíme pochválit další krásné fotky, kterých je tu plno. Těšíme se na další setkání s Vámi ;) 8) .
www.royalstuart.wbs.cz
Aisha odpovídá Aisha odpovídá:
Moc děkujeme a omlouváme se za pozdní reakci, vůbec nám to nehlásilo příchod zprávy a nekontrolovaly jsme Návštěvní knihu :roll . Také se těšíme, snad na klubovce?

Martina    04 duben 2011 20:13
Dobrý den,
narazila jsem na Vás náhodou, brouzdám internetem a snažím se získat co nejvíce informací o soužití kočky se psem. K naší 10ti leté kočce si budeme pořizovat štěně gordonsetra - fenku. Prý s tím máte zkušenost. Nechci v počátcích jejich soužití udělat chybu. Byla byste ochotná mi, prosím, poradit? Děkuji a zdravím. Martina
Aisha odpovídá Aisha odpovídá:
Dobrý den, napište mi na veves@topic.cz :)

lida + puntíci    18 únor 2011 19:17
Milá Elsičko,
vše nej k narozeninám :) :)
www.royalstuart.wbs.cz
Aisha odpovídá Aisha odpovídá:
Děkujeme celé Vaší puntíkaté smečce :)

Eva Lišková    16 únor 2011 23:23
Ahoj holky, přeji všechno nej,nej k Elsičky 1.narozeninám, hlavně pevné zdraví a to nejen jí, ale celé vaší smečce ( rodině). Moc děkuji, Veroniko za tvoji vzornou péči a krásný život plný výletů a společných akcí s jinými pejsky (hlavně bezva labíky a "sestřičkou" Aishou), který Elsičce dáváš. Věřím,že to tak je napořád. Díky. Eva :p
Aisha odpovídá Aisha odpovídá:
Děkujeme moc za přání, Elsička posílá oblíznutí své mamince a celé své první rodině, která nám jí odchovala a svěřila. Takže my děkujeme vám všem, že jí máme, a že tvoří nenahraditelnou část naší smečky!!! :)


130
zápisů v knize návštěv

EasyBook